Productielijn voor het vullen, sealen en afdekken van farmaceutische glucose-infuusoplossingen in niet-PVC zachte zakken.
Invoering
De productielijn voor het vullen, sealen en afdichten van farmaceutische glucose-infuusoplossingen in niet-PVC zachte zakken is de nieuwste productielijn met de meest geavanceerde technologie. Deze lijn kan automatisch filmtoevoer, bedrukking, zakvorming, vullen en sealen in één machine uitvoeren. De lijn kan verschillende zakontwerpen leveren met een enkele bootvormige opening, enkele/dubbele harde openingen, dubbele zachte buisopeningen, enz.
Productvideo
Sollicitatie
Het kan worden gebruikt in niet-PVC zachte zakken van 50-5000 ml voor algemene oplossingen, speciale oplossingen, dialyseoplossingen, parenterale voeding, antibiotica, spoel- en desinfectieoplossingen, enz.
▣ Eén productielijn kan 2 verschillende soorten tassen maken met één of twee harde poorten.
▣ Compacte structuur, neemt minder ruimte in beslag.
▣ PLC, krachtige functies, perfecte prestaties en intelligente besturing.
▣ Touchscreen met meerdere talen (Chinees, Engels, Spaans, Russisch, enz.); diverse gegevens voor lassen, printen, vullen, CIP en SIP kunnen worden aangepast, zoals temperatuur, tijd, druk, enz., en kunnen naar behoefte worden afgedrukt.
▣ De hoofdaandrijving is een combinatie van een geïmporteerde servomotor en een synchrone riemaandrijving voor nauwkeurige positionering.
▣ Contactloos heet sealen om besmetting en lekkage te voorkomen; verwijder de lucht vóór het sealen.
▣ De geavanceerde massastroommeter zorgt voor een nauwkeurige vulling; het volume kan eenvoudig worden aangepast via de gebruikersinterface.
▣ Centrale luchtinlaat en -uitlaat, minder vervuiling, minder geluidsoverlast, betrouwbare en fraaie constructie.
▣ De machine geeft een alarm af wanneer de parameterwaarde de ingestelde waarde overschrijdt.
▣ Het programma kan de defecte punten direct opsporen en op het touchscreen weergeven wanneer er problemen optreden.
▣ Sterk geheugen. De actuele las- en vulparameters kunnen worden opgeslagen, zodat bij het wisselen tussen verschillende films en vloeistoffen de opgeslagen parameters direct kunnen worden gebruikt zonder opnieuw te hoeven instellen.
▣ Speciale CIP- en SIP-processen besparen tijd bij het schoonmaken en zorgen voor een goede sterilisatie.
▣ Parameterinstellingen met zelfbescherming, gegevens kunnen eenvoudig via het touchscreen worden gebruikt, vooraf ingestelde maximum- en minimumwaarden om menselijke fouten te voorkomen.
▣ Specificaties van 100/250/500/1000 ml enz.: u hoeft alleen de mal en het printpaneel te verwisselen om snel en eenvoudig naar een andere specificatie over te schakelen.
Productieprocedures
Filmtoevoer, printen
Het systeem voert automatisch film aan naar het print- en vormstation, waar de filmrol wordt vastgezet met eenvoudig te bedienen cilinderklemmen. Voor de bevestiging zijn geen gereedschap of handarbeid nodig.
Film uitrekken en openen
Dit station maakt gebruik van een mechanische filmopeningsplaat. Het openen van de film is 100% gegarandeerd. Andere methoden voor het openen van de film bieden geen 100% garantie en zijn bovendien veel complexer.
Zakvorming
Perifeer lassen met een tweezijdig open matrijsstructuur: de boven- en ondermatrijs zijn aan beide zijden geopend en voorzien van een koelplaat, waardoor beide matrijzen tot een temperatuur van 140 °C of hoger worden verwarmd. Hierdoor wordt oververhitting van de folie tijdens het vormen van de zak of bij het stoppen van de machine voorkomen. Dit verbetert de laskwaliteit van het product en bespaart folie.
Hitteafdichtingslassen van de 1e en 2e poort
Vanwege de verschillende materialen en diktes van de poorten van het boottype en de folie, wordt er gebruikgemaakt van 2 voorverwarmingsstappen, 2 warmteafdichtingslassen en 1 koudlasstap. Dit maakt het mogelijk om met verschillende kunststofmaterialen en folies te werken, waardoor de gebruiker meer keuze heeft, een hogere laskwaliteit bereikt en een laag lekpercentage van minder dan 0,3‰ wordt gegarandeerd.
Vulling
Gebruik de E + H massastroommeter en het hogedrukvulsysteem.
Hoge vulnauwkeurigheid, geen zak en geen goedgekeurde zak, geen vulling.
Afdichten
Elk lasafschermingselement wordt aangedreven door een aparte cilinder, waarbij de aandrijfeenheid in de basis is verborgen. De geleiding maakt gebruik van lineaire lagers, waardoor er geen sporen of deeltjes achterblijven en de transparantie van het product gewaarborgd blijft.
Zakuitvoerstation
De afgewerkte producten worden via een transportband naar de volgende stap getransporteerd.
Technische parameters
| Item | Hoofdinhoud | ||||||||
| Model | SRD1A | SRD2A | SRS2A | SRD3A | SRD4A | SRS4A | SRD6A | SRD12A | |
| Werkelijke productiecapaciteit | 100 ml | 1000 | 2200 | 2200 | 3200 | 4000 | 4000 | 5500 | 10000 |
| 250 ml | 1000 | 2200 | 2200 | 3200 | 4000 | 4000 | 5500 | 10000 | |
| 500 ml | 900 | 2000 | 2000 | 2800 | 3600 | 3600 | 5000 | 8000 | |
| 1000 ml | 800 | 1600 | 1600 | 2200 | 3000 | 3000 | 4500 | 7500 | |
| Stroombron | 3-fasen 380V 50Hz | ||||||||
| Stroom | 8 kW | 22 kW | 22 kW | 26 kW | 32 kW | 28 kW | 32 kW | 60 kW | |
| Persluchtdruk | Droge en olievrije perslucht, de reinheid is 5 µm, de druk is meer dan 0,6 MPa. Het apparaat waarschuwt en stopt automatisch wanneer de druk te laag is. | ||||||||
| Persluchtverbruik | 1000L/min | 2000L/min | 2200L/min | 2500L/min | 3000L/min | 3800L/min | 4000L/min | 7000L/min | |
| Schone luchtdruk | De druk van schone perslucht is meer dan 0,4 MPa, de zuiverheid is 0,22 µm. | ||||||||
| Verbruik van schone lucht | 500 l/min | 800 l/min | 600 l/min | 900 l/min | 1000 l/min | 1000 l/min | 1200 l/min | 2000 l/min | |
| Koelwaterdruk | >0,5 kgf/cm2 (50 kPa) | ||||||||
| Koelwaterverbruik | 100 l/u | 300 l/u | 100 l/u | 350 l/u | 500 l/u | 250 l/u | 400 l/u | 800 l/u | |
| Stikstofverbruik | Afhankelijk van de specifieke wensen van de klant kunnen we stikstof gebruiken om de machine te beschermen, met een druk van 0,6 MPa. Het verbruik is minder dan 45 liter per minuut. | ||||||||
| Loopgeluid | <75dB | ||||||||
| Ruimtevereisten | De omgevingstemperatuur moet ≤26℃ zijn, de luchtvochtigheid 45%-65%, en de maximale luchtvochtigheid mag niet hoger zijn dan 85%. | ||||||||
| Totale afmeting | 3,26 x 2,0 x 2,1 m | 4,72 x 2,6 x 2,1 m | 8x2,97x2,1m | 5,52 x 2,7 x 2,1 m | 6,92 x 2,6 x 2,1 m | 11,8 x 2,97 x 2,1 m | 8,97 x 2,7 x 2,25 m | 8,97 x 4,65 x 2,25 m | |
| Gewicht | 3T | 4T | 6T | 5T | 6T | 10T | 8T | 12T | |
*** Let op: Omdat producten voortdurend worden bijgewerkt, kunt u contact met ons opnemen voor de meest recente specificaties.







